Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Tolles Hotel für Familien mit Kindern

Saisonale Aktionen im SPA

Bestpreisgarantie!
01 April 2023
02 April 2023
  1. Tolles Hotel für Familien mit Kindern
  2. SPA & Wellness
  3. Saisonale Aktionen im SPA

Zabiegi SPA na każdą porę roku

Potrzeby naszego ciała i skóry różnią się zależnie od pory roku. W SPA Witalna Przystań przygotowujemy dodatkową propozycję zabiegów dobranych idealnie do utrzymujących się warunków pogodowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować zabiegi o działaniu nawilżającym, rozgrzewającym, odżywczym, rozświetlającym lub innym. Pragniemy również oddziaływać na zmysły naszych Gości, więc wybieramy kosmetyki o nucie zapachowej harmonizującej z trwającą porą roku. Sezonowe menu zawsze oferuje atrakcyjne promocje. Przekonaj się, co przygotowaliśmy tym razem.

Wiosna w SPA

Wiosna w Spa Witalna Przystań to piękny czas na relaks i regenerację. Wraz nadejściem wiosny nasze ciało i umysł mogą potrzebować odświeżenia i wypoczynku po długiej zimie. Skorzystaj zatem z różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych, które pomogą wzmocnić naszą skórę  i poprawić jej kondycję, a także zrelaksują i złagodzą napięcia mięśniowe. Warto również pamiętać, że wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia i wszystko wokół zaczyna się zielenić. Warto skorzystać z tej okazji i wybrać się na spacer po okolicy, by w pełni cieszyć się pięknem natury i zdrowym powietrzem.

mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen