Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Tolles Hotel für Familien mit Kindern
Dreibettzimmer Bungalow Economy

Dreibettzimmer Bungalow Economy

Grundlegende Informationen:
  • max 3 o.

Hotel Robert's Port **** Lake Resort & SPA oddaje do dyspozycji Gości trzy 3-osobowe domki letniskowe. O szczegóły i warunki rezerwacji zapytaj bezpośrednio w Recepcji: +48 87 429 84 00recepcja@hotel-port.pl.

Goście Domków przy Hotelu Robert's Port mają możliwość bezpłatnego i nieograniczonego wstępu do Centrum Wellness z basenem, saunami i jacuzzi oraz do klubu Fitness PORT.

Domek na Mazurach - Tradycyjny urok i niezrównane widoki

Zanurz się w spokoju i uroku naszych mazurskich domków. W Hotelu Robert's Port czeka na Ciebie wyjątkowe 3-osobowy domek na Mazurach, tchnący autentycznym mazurskim klimatem.

Nasz domek w starym mazurskim stylu to ucieleśnienie ciepła i przytulności, położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur, tuż obok Hotelu Robert's Port, na skarpie nad brzegiem jeziora Tałty. Pomimo swojego wieku, domki są niezwykle komfortowe i przytulne, odzwierciedlając urok minionych lat, co dodaje im osobliwego charakteru.

Kiedy przenosisz się przez drewniane progi, poczujesz się jak w domu. Jasne, przestronne wnętrza, pełne prostych, starannie dobranych detali marinistycznych, tworzą wyjątkowo ciepłą atmosferę. Spoglądając przez frontowe okna z wnętrza domku będziesz mógł delektować się bajecznym widokiem na jezioro Tałty, które pięknie rozpościera się na bliskim planie.

Prawdziwą atrakcją jest przylegający do domku taras. To idealne miejsce na poranną kawę, wieczorne rozmowy przy szumie jeziora albo po prostu na chwilę wytchnienia, obserwując z bliska niewątpliwy atut  panoramę jeziora Tałty.

Nasz domek na Mazurach to miejsce, które zachęca do spędzenia czasu na łonie natury. To miejsce, w którym możesz odnaleźć spokój, z dala od zgiełku codzienności, napełniając się jednocześnie energią płynącą z otaczającej przyrody.

Zapraszamy do odkrywania piękna Mazur, na pobyt w naszym 3-osobowym domku, gdzie historię i tradycję mieszamy z niezapomnianymi widokami i autentyczną mazurską atmosferą. Nasz domek na Mazurach to gwarancja niezapomnianego pobytu.

Odśwież duszę i ciało, zaplanuj swój pobyt w naszym domku na Mazurach - miejscu, które na długo zostanie w Twoim sercu.

Buchungsbedingungen
Ankunft: von 15:00
Reise: zu 11:00
Politik gegenüber Kindern

Kinder bis zu 5 Jahren übernachten kostenlos im Zimmer in einem Bett mit einem Erwachsenen oder in einem Reisebettchen. Für Kinder zwischen 6 und 14 Jahren gilt eine Ermäßigung. Kinder ab 15 Jahren werden als Vollzahler gezählt. Die Hotelrezeption kann einen Nachweis über das Alter des Kindes verlangen.

Tierpolitik

Haustiere sind erlaubt. Die Gebühr für Haustiere beträgt 100 PLN/Tag.  Wir bitten Sie, Ihre Haustiere auf dem Gelände zu entsorgen.  Die Gäste sind für Schäden, die ihr Haustier im Zimmer verursacht, finanziell verantwortlich.

Parkplatz - Informationen

Das Parken ist für Gäste, die direkt über die Website des Hotels, per Telefon oder per E-Mail reserviert haben, kostenlos.

Überprüfen Sie auch andere Räume
mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen