Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
The best hotel for families
Triple Bungalow Economy

Triple Bungalow Economy

Basic information:
  • max 3 pers.

Hotel Robert's Port **** Lake Resort & SPA oddaje do dyspozycji Gości trzy 3-osobowe domki letniskowe. O szczegóły i warunki rezerwacji zapytaj bezpośrednio w Recepcji: +48 87 429 84 00recepcja@hotel-port.pl.

Goście Domków przy Hotelu Robert's Port mają możliwość bezpłatnego i nieograniczonego wstępu do Centrum Wellness z basenem, saunami i jacuzzi oraz do klubu Fitness PORT.

Domek na Mazurach - Tradycyjny urok i niezrównane widoki

Zanurz się w spokoju i uroku naszych mazurskich domków. W Hotelu Robert's Port czeka na Ciebie wyjątkowe 3-osobowy domek na Mazurach, tchnący autentycznym mazurskim klimatem.

Nasz domek w starym mazurskim stylu to ucieleśnienie ciepła i przytulności, położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur, tuż obok Hotelu Robert's Port, na skarpie nad brzegiem jeziora Tałty. Pomimo swojego wieku, domki są niezwykle komfortowe i przytulne, odzwierciedlając urok minionych lat, co dodaje im osobliwego charakteru.

Kiedy przenosisz się przez drewniane progi, poczujesz się jak w domu. Jasne, przestronne wnętrza, pełne prostych, starannie dobranych detali marinistycznych, tworzą wyjątkowo ciepłą atmosferę. Spoglądając przez frontowe okna z wnętrza domku będziesz mógł delektować się bajecznym widokiem na jezioro Tałty, które pięknie rozpościera się na bliskim planie.

Prawdziwą atrakcją jest przylegający do domku taras. To idealne miejsce na poranną kawę, wieczorne rozmowy przy szumie jeziora albo po prostu na chwilę wytchnienia, obserwując z bliska niewątpliwy atut  panoramę jeziora Tałty.

Nasz domek na Mazurach to miejsce, które zachęca do spędzenia czasu na łonie natury. To miejsce, w którym możesz odnaleźć spokój, z dala od zgiełku codzienności, napełniając się jednocześnie energią płynącą z otaczającej przyrody.

Zapraszamy do odkrywania piękna Mazur, na pobyt w naszym 3-osobowym domku, gdzie historię i tradycję mieszamy z niezapomnianymi widokami i autentyczną mazurską atmosferą. Nasz domek na Mazurach to gwarancja niezapomnianego pobytu.

Odśwież duszę i ciało, zaplanuj swój pobyt w naszym domku na Mazurach - miejscu, które na długo zostanie w Twoim sercu.

Reservation terms
Arrival: from 15:00
Departure: to 11:00
Children policy

Children up to 5 years of age stay free of charge in a room on a bed with an adult or in a travel cot. Children aged 6 - 14 years - a discount applies. Children aged 15 and over are counted as full paying. The hotel reception may ask for confirm of the child's age.

Pets policy

Pets are accepted. Pet fee is 100 PLN/day.  We kindly ask you to clean up after your pets on the premises.  Guests are financially responsible for damage caused to the room by their pet.

Parking - info

Free parking for Guests who have made a direct booking - through the Hotel website, by phone or e-mail.

Check also the other rooms
mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close