Hotel Robert's Port ****, Mikołajki

Hotel przyjazny
dzieciom i rodzinie

Gwarancja najniższej ceny!
17 Styczeń 2020
18 Styczeń 2020

Rodzinny wypoczynek na Mazurach

Hotel Robert’s Port to miejsce, w którym całe rodziny mogą czuć się komfortowo, przyjaźnie i bezpiecznie. Od wielu lat z nieskrywaną radością witamy najmłodszych gości w naszych progach. W naszym rodzinnym hotelu z pewnością nie zabraknie atrakcji nie tylko dla dzieci i nastolatków, ale także dla całych rodzin.

Klub malucha

Ukochanym miejscem dzieci w hotelu jest przestronna bawialnia z „Małpim Gajem”, czyli bezpieczną konstrukcją z wieloma tunelami i zjeżdżalniami do basenów wypełnionych kulkami. Przywiązujemy wielką wagę do zadowolenia dzieci podczas pobytu w Hotelu Robert’s Port. 

 

Wiele atrakcji

O brak nudy i codzienne atrakcje zadbają doświadczone animatorki, którym nigdy nie brakuje sił do zabawy. Animacje i warsztaty pobudzą nie tylko kreatywność dzieci, ale także ich sprawność manualną i fizyczną. W klubie malucha przygotowaliśmy też atrakcje dla nieco starszych dzieci. Mini salon gier video z symulatorami z pewnością dostarczy pozytywnych przeżyć.

Urodziny Twojego dziecka w Klubie Malucha

Ponad 130 metrów kwadratowych powierzchni z "Małpim Gajem", basenami kulkowymi i atestowanymi zabawkami w Klubie Malucha Hotelu Robert's Port oraz wykwalifikowane animatorki, a do tego pyszna kuchnia to gwarancja udanego przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka! Już od 25 zł/dziecko!

Aktywnie na świeżym powietrzu

Dzieci zachęcamy do korzystania z infrastruktury na świeżym powietrzu. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dwa place zabaw dostosowane do ich wieku:

  • dla niemowląt: dwie zjeżdżalnie, piaskownica, mega-trampolina (3,75 m), huśtawki, lina wspinaczkowa,

  • dla starszych dzieci: bezpieczny tor przeszkód z linami, drabinami i uzdy, poprawa koordynacji ruchów, ogólna sprawność fizyczna i zdolności motoryczne.

Dla wygody naszych Gości

Aby udogodnić pobyt rodzinom z dziećmi na życzenie dostarczymy do pokoi:

  • łóżeczko dla dziecka,
  • zabezpieczenia kontaktów,
  • przewijak,
  • podgrzewacz do butelek,
  • podest,
  • wanienkę,
  • matę antypoślizgową,
  • elektroniczną nianię (za dopłatą).

Family SPA

Dzieci też zasługują na relaks i odprężenie w SPA! Hotelowy instytut SPA Witalna Przystań przygotował specjalne zabiegi dla najmłodszych. W katalogu SPA znajdują się również zabiegi dla całych rodzin.

Oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij