Hotel Robert's Port ****, Mikołajki

Strefa relaksu i basenów

Gwarancja najniższej ceny!
24 Styczeń 2020
25 Styczeń 2020

Atrakcje dla całej rodziny

Strefa Wellness Hotelu Robert’s Port zaprasza do korzystania dorosłych oraz dzieci. Świat saun przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych.

Wykorzystaj czas aktywnie, także w strefie Wellness. Znajdziesz tu atrakcje dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają płytki brodzik ze zjeżdżalnią do ciepłej wody. Furorę też robi kula Zorba!

 

Basen rekreacyjny

Kryty basen rekreacyjny o wymiarach 15 m x 5 m i głębokości 135 cm, wyposażony w różnorodne systemy wodne m.in. prądy, bicze, fale. Temperatura wody: 27 - 30˚C.

Jacuzzi

To jedna z najpopularniejszych form masażu wodnego, która swoją popularność zawdzięcza wielu zaletom zdrowotnym. Kąpiel w ciepłej (ok. 40 ˚C) wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje.

Brodzik dla dzieci

Zabawa w brodziku nie tylko doskonale relaksuje, ale to także świetna forma aktywności fizycznej, która podnosi ogólną odporność organizmu. Atrakcją dodatkową jest zjeżdżalnia w kształcie słonia. Brodzik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3+. Głębokość: 50 cm. Temperatura wody: 30 - 32˚C.

Sauna fińska

Zadbaj o profilaktykę organizmu także podczas wypoczynku. Kąpiel w saunie fińskiej jest doskonałym środkiem profilaktycznym przeciw przeziębieniom. To prosty i skuteczny sposób oczyszczenia organizmu z toksyn, rozluźnienia, zrelaksowania i poprawy wydolności układu krążenia. Temperatura powietrza osiąga 90-100˚C, wilgotność względna wynosi tylko 10%.

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni działa orzeźwiająco, kłęby pary penetrują skórę, dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra staje się gładka i jędrna. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i choroby dróg oddechowych.

W łaźni parowej temperatura waha się od 40- 55˚C, wilgotność wynosi 100%.

 

Sauna Infrared

Zastosowane w saunie Infrared promienniki podczerwieni nagrzewają ciało w sposób podobny do słońca (bez szkodliwego promieniowania UV) pobudzając układ krążenia. Podczas jednej sesji spalamy nawet 900 kalorii. Sesja w saunie Infrared odbywa się w temperaturze do 60˚C, dzięki czemu można przebywać w niej do 30 minut bez obciążania serca i układu krążenia.

Aqua Aerobik

Aerobik w basenie przy dźwiękach rytmicznej muzyki można polecić naprawdę wszystkim. Z dobrodziejstw fitnessu w wodzie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby otyłe lub po kontuzjach. Regularne ćwiczenia w basenie wyszczuplają, odciążają kręgosłup, likwidują stres i napięcie.

Spalaj kalorie przy dobrej zabawie! Dołącz do nas i bądź w formie!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną, stracić kilka zbędnych kilogramów oraz doznać przyjemnego odprężenia.

Cennik

Jednorazowe wejście Karnet 8 wejść
15 zł 80 zł
45 min. Aqua Aerobic 8 x 45 min. Aqua Aerobic
30 min. relaksu w basenie rekreacyjnym, jacuzzi, saunach 8 x 30 min. relaksu w basenie rekreacyjnym, jacuzzi, saunach
  10% rabatu na masaże i wybrane zabiegi na ciało z menu SPA Witalna Przystań
 

Cennik obowiązuje od 1 października 2019 do 31 marca 2020.

Aqua Aerobik będzie się odbywać we wtorki i czwartki o godz. 18:00.

Rezerwacja miejsc:

e-mail: spa@hotel-port.pl
telefon: +48 87 429 84 82

Ścieżka Kneippa

Jest dynamiczną formą kąpieli zmiennocieplnej stóp. Jej główna siła tkwi w naprzemiennej stymulacji naczyń krwionośnych za pomocą niecek z ciepłą i zimna wodą. Doskonale wpływa na krążenie krwi i elastyczność naczyń krwionośnych.

 

Oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij