Hotel Robert's Port ****, Mikołajki

Odwiedź najlepszy hotel SPA na Mazurach

Gwarancja najniższej ceny!
03 Lipiec 2020
04 Lipiec 2020
  1. Hotel Robert's Port
  2. SPA&Wellness
  3. SPA na Mazurach

Hotel ze SPA na Mazurach - Witalna Przystań

Hotelowy instytut SPA Witalna Przystań składa się z 6 gabinetów zabiegowych, w tym jednego podwójnego dla par i jest jednym z największych SPA w regionie. Jego progi otwarte są zarówno dla gości hotelowych, jak i wszystkich poszukujących miejsca, w którym zaznają relaksu i całkowitego odprężenia. Wykwalifikowani terapeuci zadbają o profesjonalną obsługę i przeniosą gości w stan równowagi ciała oraz ducha.

SPA dla dzieci

W naszym hotelu SPA na Mazurach wyjątkowo poczują się również dzieci, dla których przygotowaliśmy szereg zabiegów pielęgnacyjnych i odprężających.

Moc odprężenia

Atmosferę odprężenia w instytucie SPA Witalna Przystań tworzy nastrojowa muzyka i niezwykłe kompozycje zapachów, dzięki którym beztroski relaks jest w pełni możliwy. O profesjonalizm zabiegów zadba wyspecjalizowana kadra z dziedzin fizjoterapii i kosmetologii. Osiągnięcie harmonii ciała i ducha będą możliwe także dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków marek BABOR i KLAPP.

SPA w Mikołajkach

Zabiegi w SPA Witalna Przystań to doskonały pomysł dla zabieganych i marzących o chwili wytchnienia. Propozycja odprężających zabiegów z pewnością przywróci spokój ducha i rozluźni napięte ciało.

Ofertę zabiegów w hotelowym SPA kierujemy także do mieszkańców Mikołajek i okolic.

SPA Witalna Przystań

Zapraszamy do Salonu SPA Witalna Przystań:
od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 21:00,
w niedzielę w godz. 09:00 - 20:00.

+48 87 429 84 82
spa@hotel-port.pl

Oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij