Hotel na Mazurach | Hotel Robert's Port **** Mazury
Rezerwacja online

Dołącz do newslettera

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Hotelu Robert's Port
Zobacz film
360 degrees

Zobacz nasz hotel na żywo. 

Hotel Robert's Port - resort nad mazurskim jeziorem

Trochę historii

Początki Hotelu Robert's Port sięgają lat osiemdziesiątych, kiedy mama właściciela hotelu, Roberta Śliwińskiego, otworzyła nad jeziorem Tałty pensjonat. Pensjonatowi Goście chcieli pływać po mazurskich jeziorach, zatem pan Robert kupił pierwszy statek. Flota szybko zaczęła się rozrastać i w krótkim czasie Robert Śliwiński stał się drugim po Żegludze Mazurskiej z Giżycka armatorem na Wielkich Jeziorach. Gości przybywało i tak w 2004 roku na miejscu pensjonatu, na zachodnim zboczu jeziora Tałty, powstał Hotel Robert's Port, który do dziś stale się rozwija i powiększa o kolejne atrakcje i nowe udogodnienia dla Gości.

  hotel roberts port historia

 

Robert Śliwiński Monotyp XV  

Narodziny na moście w Mikołajkach

Żeglarskie pasje właściciel Hotelu Robert's Port na Mazurach, Robert Śliwińki. tłumaczy tym, że urodził się na moście w Mikołajkach: "Niecodzienne miejsce moich narodzin, w tak bliskim sąsiedztwie wody, zaszczepiło we mnie miłość do żeglarstwa. Jako pięciolatek wstąpiłem do Mikołajskiego Klubu Żeglarskiego. Dziś jestem kapitanem żeglugi śródlądowej. Pływam wyczynowo na łodziach, zimą latam na bojerach w klasie Monotyp XV". Robert Śliwiński jest utytułowanym sportowcem: wielokrotnym bojerowym mistrzem Polski i Europy w klasie Monotyp XV, żeglarzem oraz właścicielem i trenerem drużyny piłkarskiej Hotelu Robert's Port.

   


Zobacz film


Nagrody i rekomendacje

Dzięki konsekwentnej realizacji misji hotelu, jaką jest tworzenie atmosfery gościnności, troskliwości i ciepła, aby Goście czuli się w hotelu równie dobrze i swobodnie jak w domu oraz dążenie do tego, aby Hotel Robert’s Port **** stał się najbardziej przyjaznym rodzinom z dziećmi resortem SPA na Mazurach oferującym kompleksowe usługi dla dzieci w każdym wieku oraz rodziców, a także najlepszym miejscem integracyjnych spotkań biznesowych na Mazurach Hotel co roku zdobywa nowe nagrody i certyfikaty.

Szczegóły rekomendacji

  rekomendacje i certyfikaty
lokalizacja hotelu roberts port  

Lokalizacja

Hotel Robert's Port położony jest na zachodnim brzegu jeziora Tałty, z własnym portem żeglarskim, plażą, miejscem na ognisko oraz terenem wypoczynkowym. 
Bezpośredni dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich daje nieograniczone możliwości dla amatorów sportów i rekreacji na wodzie. 
Stolica Mazur - Mikołajki - oddalona jest zaledwie o 5 km od hotelu. Statkiem lub hotelową łodzią motorową można dopłynąć do Mikołajek w 20 minut.

Współrzędne GPS: 53˚50'12'' N - 21˚32'47'' E

 

Zwierzęta mile widziane

Zwierzęta są często traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny: mieszkaja z nami, bawią się, a także wyjeżdżają na wakacje.
W Hotelu Robert's Port zwierzęta są mile widziane - mogą razem z właścicielami rozkoszować się wakacjami i przebywać na terenie hotelu.
Bardzo prosimy przyjazd pupila poprzedzić zgłoszeniem podczas rezerwacji pokoju.
Właścicieli zwierząt obowiązują także powszechne zasady, które zebraliśmy w formie dokumentu PDF.

Zobacz regulamin pobytu ze zwierzętami

  zwierzęta w hotelu roberts port
Zobacz więcej
Zwiń

Rezerwuj +48 87 429 84 00

Hotel Robert’s Port
Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki, Polska
Tel. + 48 87 429 84 00 recepcja@hotel-port.pl
 

Dołącz do nas Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij