Hotel Robert's Port ****, Mikołajki

Strefa relaksu i basenów

Gwarancja najniższej ceny!
14 Sierpień 2020
15 Sierpień 2020
  1. Hotel Robert's Port
  2. SPA&Wellness
  3. Basen

Atrakcje dla całej rodziny

Strefa Wellness Hotelu Robert’s Port zaprasza do korzystania dorosłych oraz dzieci. Świat saun i pokój relaksu przeznaczony jest tylko dla osób powyżej 16 roku życia.

Wykorzystaj czas aktywnie, także w strefie Wellness. Znajdziesz tu atrakcje dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają płytki brodzik ze zjeżdżalnią do ciepłej wody. Furorę też robi kula Zorba!

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 - 21:00.

Basen rekreacyjny

Kryty basen rekreacyjny o wymiarach 15 m x 5 m i głębokości 135 cm, wyposażony w różnorodne systemy wodne m.in. prądy, bicze, fale. Temperatura wody: 27 - 30˚C.

Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo Gości aż do odwołania Strefa Wellness dostępna jest wyłącznie dla Gości hotelowych.

Jacuzzi

To jedna z najpopularniejszych form masażu wodnego, która swoją popularność zawdzięcza wielu zaletom zdrowotnym. Kąpiel w ciepłej (ok. 40 ˚C) wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje.

Brodzik dla dzieci

Zabawa w brodziku nie tylko doskonale relaksuje, ale to także świetna forma aktywności fizycznej, która podnosi ogólną odporność organizmu. Atrakcją dodatkową jest zjeżdżalnia w kształcie słonia. Brodzik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3+. Głębokość: 50 cm. Temperatura wody: 30 - 32˚C.

Sauna fińska

Zadbaj o profilaktykę organizmu także podczas wypoczynku. Kąpiel w saunie fińskiej jest doskonałym środkiem profilaktycznym przeciw przeziębieniom. To prosty i skuteczny sposób oczyszczenia organizmu z toksyn, rozluźnienia, zrelaksowania i poprawy wydolności układu krążenia. Temperatura powietrza osiąga 90-100˚C, wilgotność względna wynosi tylko 10%.

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni działa orzeźwiająco, kłęby pary penetrują skórę, dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra staje się gładka i jędrna. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i choroby dróg oddechowych.

W łaźni parowej temperatura waha się od 40- 55˚C, wilgotność wynosi 100%.

 

Sauna Infrared

Zastosowane w saunie Infrared promienniki podczerwieni nagrzewają ciało w sposób podobny do słońca (bez szkodliwego promieniowania UV) pobudzając układ krążenia. Podczas jednej sesji spalamy nawet 900 kalorii. Sesja w saunie Infrared odbywa się w temperaturze do 60˚C, dzięki czemu można przebywać w niej do 30 minut bez obciążania serca i układu krążenia.

Aqua Aerobik

Aerobik w basenie przy dźwiękach rytmicznej muzyki można polecić naprawdę wszystkim. Z dobrodziejstw fitnessu w wodzie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby otyłe lub po kontuzjach. Regularne ćwiczenia w basenie wyszczuplają, odciążają kręgosłup, likwidują stres i napięcie.

Spalaj kalorie przy dobrej zabawie! Dołącz do nas i bądź w formie!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną, stracić kilka zbędnych kilogramów oraz doznać przyjemnego odprężenia.

Cennik

Jednorazowe wejście Karnet 8 wejść
15 zł 80 zł
45 min. Aqua Aerobic 8 x 45 min. Aqua Aerobic
30 min. relaksu w basenie rekreacyjnym, jacuzzi, saunach 8 x 30 min. relaksu w basenie rekreacyjnym, jacuzzi, saunach
  10% rabatu na masaże i wybrane zabiegi na ciało z menu SPA Witalna Przystań
 

Cennik obowiązuje od 1 października 2019 do 31 marca 2020.

Aqua Aerobik będzie się odbywać we wtorki i czwartki o godz. 18:00.

Rezerwacja miejsc:

e-mail: spa@hotel-port.pl
telefon: +48 87 429 84 82

Ścieżka Kneippa

Jest dynamiczną formą kąpieli zmiennocieplnej stóp. Jej główna siła tkwi w naprzemiennej stymulacji naczyń krwionośnych za pomocą niecek z ciepłą i zimna wodą. Doskonale wpływa na krążenie krwi i elastyczność naczyń krwionośnych.

 

Oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij