Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Dojazd do Hotelu Robert's Port podczas Rajdu Polski (28-30.06)

Dojazd do Hotelu Robert's Port podczas Rajdu Polski (28-30.06)

Gwarancja najniższej ceny!
19 Styczeń 2022
20 Styczeń 2022
  1. Hotel Robert's Port
  2. Hotel
  3. Aktualności z hotelu na Mazurach
  4. Dojazd do Hotelu Robert's Port podczas Rajdu Polski (28-30.06)
26. 6. 2019

Drodzy Goście! W związku z organizacją 76. Rajdu Polski w Gminie Mikołajki nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego w okolicach Hotelu Robert's Port.

W związku z tym zmieniony będzie dojazd i wyjazd z hotelu podczas trwania 76. Rajdu Polski w terminie 28-30.06.2019 (piątek-niedziela). Poniżej rozpiska dróg dojazdowych z mapkami z podziałem na dni.

PIĄTEK

Od godziny 15:30 do 20:30 zostanie zamknięta droga do hotelu z Prawdowa (zjazd przy stacji paliw Orlen w kierunku hotelu). W tym czasie możliwy będzie dojazd do hotelu drogami gminnymi przez Lubiewo – Nowe Sady – Cimowo – Hotel Robert's Port lub przez Faszcze – Cudnochy – Jora Wielka – Hotel Robert's Port.

Zjazd z drogi krajowej 16 na drogę gminną w kierunku Lubiewa i dalej do Hotelu Robert's Port będzie w miejscowości Zełwągi (patrz mapka poniżej).

Możliwy jest również dojazd drogami gminnymi od strony Baranowa w kierunku Faszcz i Jory Wielkiej aż do hotelu (zjazd z drogi krajowej 16 w Baranowie w kierunku Faszcz).

SOBOTA

Od godziny 9:45 do 20:30 zostanie zamknięta droga do hotelu z Prawdowa (zjazd przy stacji paliw Orlen w kierunku hotelu). W tym czasie możliwy będzie dojazd do hotelu drogami gminnymi przez Lubiewo – Nowe Sady – Cimowo – Hotel Robert's Port lub przez Faszcze – Cudnochy – Jora Wielka – Hotel Robert's Port.

Zjazd z drogi krajowej 16 na drogę gminną w kierunku Lubiewa i dalej do Hotelu Robert's Port będzie w miejscowości Zełwągi (patrz mapka powyżej - jak w piątek).

Możliwy jest również dojazd drogami gminnymi od strony Baranowa w kierunku Faszcz i Jory Wielkiej aż do hotelu (zjazd z drogi krajowej 16 w Baranowie w kierunku Faszcz).

W tym dniu wyjazd z hotelu przez Nowe Sady do Prawdowa (do drogi krajowej 16) będzie możliwy do godz. 11:45 i w godz. 14:45-17:30. Ponowny wjazd nie będzie możliwy.

NIEDZIELA

W tym dniu od godziny 5:45 do 14:30 zostaną zamknięte drogi dojazdowe do hotelu z drogi krajowej 16. Nie będzie możliwy wjazd - jak w piątek i sobotę - przez Lubiewo ani przez Nowe Sady. Od 7:20 do 16:05 zostaną również zamknięte drogi gminne i powiatowe prowadzące do hotelu od strony Użranek, Cimowa, Faszcz.

W godzinach zamknięcia ww. dróg do i z hotelu jedynym dojazdem będzie droga od hotelu przez Jorę Wielką, Notyst Wielki do drogi krajowej 59 (pomiędzy Rynem i Mrągowem) - patrz mapka poniżej.

Tego dnia po godz. 14:30 zostanie otwarta droga z hotelu w kierunku Prawdowa (do drogi krajowej 16).

 

Prosimy o stosowanie się do wskazówek. Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z recepcją hotelu tel.: + 48 87 429 84 00.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij