Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!

Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!

Gwarancja najniższej ceny!
04 Sierpień 2021
05 Sierpień 2021
  1. Hotel Robert's Port
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!
07. 6. 2019

Po raz kolejny właściciel Hotelu Robert's Port, pan Robert Śliwiński, świętował Dzień Dziecka wspólnie z dziećmi z Gminy Mikołajki!

Co roku pan Robert Śliwiński dumnie wspiera inicjatywy i wydarzenia, które organizowane są z okazji Dnia Dziecka. W tym roku właściciel Hotelu Roberts' Port świętował wspólnie z Zespołem Oświatowym w Mikołajkach oraz klubem piłkarskim MKS Kłobuk Mikołajki.

W Zespole Oświatowym odbył się festyn rodzinny z licytacją i zbiórką pieniędzy. Hotel przekazał na ten cel zaproszenia i vouchery na usługi świadczone w hotelu oraz przez hotelową Żeglugę Pasażerską. Tegoroczne środki zebrane podczas festynu zostaną w całości przekazane na rozbudowę nowoczesnego placu zabaw na terenie Zespołu Oświatowego w Mikołajkach.

Z kolei klub piłkarski MKS Kłobuk Mikołajki zorganizował turniej piłkarski dla grup młodzieżowych drużyn z trzech województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego. W turnieju wzięło udział ponad 350 młodych piłkarzy, stanowiąc w sumie 32 drużyny. Oprócz sportowych emocji nie zabrakło czasu na wspólną zabawę i podziwianie mazurskich krajobrazów. Po udanych rozgrywkach piłkarskich uczestników zaprosiliśmy na pokłady hotelowej floty statków pasażerskich i udaliśmy się w rejs po Jeziorze Śniardwy.

Dzieci to nasza przyszłość! Największą radość, nam - starszym, daje uśmiech na twarzach dzieci. Warto wspierać takie wydarzenia, szczególnie, że chodzi tu o nasze, mikołajskie dzieci! - podsumował pan Robert Śliwiński.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij