Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!

Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!

Gwarancja najniższej ceny!
20 Październik 2021
21 Październik 2021
  1. Hotel Robert's Port
  2. Hotel
  3. Aktualności z hotelu na Mazurach
  4. Hotel Robert's Port wspiera mikołajskie dzieci!
07. 6. 2019

Po raz kolejny właściciel Hotelu Robert's Port, pan Robert Śliwiński, świętował Dzień Dziecka wspólnie z dziećmi z Gminy Mikołajki!

Co roku pan Robert Śliwiński dumnie wspiera inicjatywy i wydarzenia, które organizowane są z okazji Dnia Dziecka. W tym roku właściciel Hotelu Roberts' Port świętował wspólnie z Zespołem Oświatowym w Mikołajkach oraz klubem piłkarskim MKS Kłobuk Mikołajki.

W Zespole Oświatowym odbył się festyn rodzinny z licytacją i zbiórką pieniędzy. Hotel przekazał na ten cel zaproszenia i vouchery na usługi świadczone w hotelu oraz przez hotelową Żeglugę Pasażerską. Tegoroczne środki zebrane podczas festynu zostaną w całości przekazane na rozbudowę nowoczesnego placu zabaw na terenie Zespołu Oświatowego w Mikołajkach.

Z kolei klub piłkarski MKS Kłobuk Mikołajki zorganizował turniej piłkarski dla grup młodzieżowych drużyn z trzech województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego. W turnieju wzięło udział ponad 350 młodych piłkarzy, stanowiąc w sumie 32 drużyny. Oprócz sportowych emocji nie zabrakło czasu na wspólną zabawę i podziwianie mazurskich krajobrazów. Po udanych rozgrywkach piłkarskich uczestników zaprosiliśmy na pokłady hotelowej floty statków pasażerskich i udaliśmy się w rejs po Jeziorze Śniardwy.

Dzieci to nasza przyszłość! Największą radość, nam - starszym, daje uśmiech na twarzach dzieci. Warto wspierać takie wydarzenia, szczególnie, że chodzi tu o nasze, mikołajskie dzieci! - podsumował pan Robert Śliwiński.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij