Hotel Robert's Port ****, Mikołajki
Tak szybko z Krakowa na Mazury jeszcze nie było!

Tak szybko z Krakowa na Mazury jeszcze nie było!

Gwarancja najniższej ceny!
27 Październik 2021
28 Październik 2021
  1. Hotel Robert's Port
  2. Hotel
  3. Aktualności z hotelu na Mazurach
  4. Tak szybko z Krakowa na Mazury jeszcze nie było!
24. 4. 2019

Port lotniczy Olsztyn Mazury uruchamia sezonowe połączenie na trasie Szymany-Kraków-Szymany. Pierwszy lot już we czwartek 25 kwietnia 2019. To doskonała okazja dla turystów z Małopolski do odwiedzenia malowniczo położonego Hotelu Robert's Port!

Z Krakowa na Mazury w nieco ponad godzinę? Teraz to możliwe! Port Lotniczy Olsztyn Mazury uruchamia sezonowe połączenie lotnicze z Krakowem. Pierwszy lot już we czwartek 25 kwietnia 2019. Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu - we czwartki i niedziele - do 29 września 2019.

Połączenie lotnicze Mazur z Krakowem to doskonała szansa dla turystów z Małopolski na odwiedzenie Mazur, a dla mieszkańców Mazur na zwiedzenie miasta polskich królów. Podróż będzie odbywała się w komfortowych warunkach, bo podniebne rejsy będą wykonywane samolotem Bombardier Q400, który na pokład może zabrać do 78 pasażerów.

Turystów z Małopolski zapraszamy do Hotelu Robert's Port, który jest oddalony tylko o 70 km od portu lotniczego w Szymanach. Hotel położony jest zdala od wielkomiejskiego zgiełku i chaosu, a otoczenie lasów i jezior świetnie wpływa na relaks i odprężenie.

Rozkład lotów i więcej informacji na stronie internetowej Portu Lotniczego Olsztyn Mazury - tutaj.

Sprawdź oferty pobytowe Hotelu Robert's Port!

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij