Hotel Robert's Port ****, Mikołajki

Oferta pracy - konserwator

Gwarancja najniższej ceny!
19 Listopad 2019
20 Listopad 2019

Konserwator

Główne obowiązki:

 wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych,

 bieżące usuwanie usterek w pokojach,

 przygotowywanie sal na konferencje oraz imprezy okolicznościowe,

 obsługa techniczna obiektu (instalacje elektryczne, grzewcze, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja),

 dbałość o stan techniczny i naprawę urządzeń na terenie hotelu,

 osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów,

 planowanie działań prewencyjnych w zakresie wyposażenia technicznego obiektu,

 udział w procedurach odbioru urządzeń do eksploatacji.

Od kandydatów oczekujemy:

 doświadczenie na stanowisku pracy o podobnym charakterze,

 wykształcenie średnie,

 mile widziane uprawnienia SEP do 1 KW,

 dyspozycyjność (praca także w weekendy),

 solidność i uczciwość,

 znajomość przepisów prawnych w zakresie eksploatacji budynków.

Oferujemy:

 pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,

 przejrzyste zasady wynagradzania,

 możliwość zakwaterowania w budynku hotelowym z wyżywieniem.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV wysyłając e-mail z aktualnym zdjęciem z dopiskiem "KONSERWATOR" na adres: biuro@hotel-port.pl. Kontakt tel. 87 429 84 17.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

mobile nav bg
Zobacz na mapie

OK, zamknij