Kosmetyki Spa | Robert's Port Spa **** Mikołajki
Rezerwacja online

Dołącz do newslettera

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Hotelu Robert's Port
Zobacz film
360 degrees

Zobacz nasz hotel na żywo. 

Sprzedaż detaliczna kosmetyków

U nas możesz kupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała renomowanych firm BABOR, KLAPP Cosmetics i DOTTORE

Kosmetyki BABOR | Hotel Robert's Port ****  

BABOR 

to synonim wartościowej pielęgnacji na najwyższym poziomie . To pielęgnacja inspirowana naturą. Produkty BABOR łączą w sobie najlepsze i naturalne substancje czynne z najnowszymi, światowymi osiągnięciami nauki. Dlatego wszystkie kosmetyki marki BABOR zawierają ekskluzywne składniki pochodzenia roślinnego uszlachetniane we własnych laboratoriach – aby nasza skóra mogła cieszyć się urodą i młodzieńczym blaskiem.

 

KLAPP COSMETICS

To wiodący, europejski producent profesjonalnych produktów kosmetycznych. Filozofią firmy jest innowacyjne myślenie oraz nowoczesne metody zabiegowe. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji z posznowaniem środowiska naturalnego. Wszystko co jest potrzebne do wyprodukowania kosmetyków KLAPP znajduje się w roślinach - i to wykorzystanie charakteryzuje markę.      

Firma KLAPP proponuje szeroką gamę produktów do pilęgnacji domowej oraz wyspecjalizowane linie kosmetyczne do każdego rodzaju cery, na różne dysfunkcje skóry twarzy i ciała, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

 

 

Kosmetyki DOTTORE | Hotel Robert's Port ****  

DOTTORE

Kosmeceutyki „DOTTORE” kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy starzenia się skóry.

Są bezkompromisowym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy estetyczne.

Sprawdzają się też jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

 

Kontakt do recepcji SPA Witalna Przystań codziennie w godz. 9:00 - 21:00:
Tel. 87 429 84 82
email: spa@hotel-port.pl

Zobacz więcej
Zwiń

Rezerwuj +48 87 429 84 00

Hotel Robert’s Port
Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki, Polska
Tel. + 48 87 429 84 00 recepcja@hotel-port.pl
 

Dołącz do nas Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij