05 August 2021
  1. The best hotel for families
  2. Sportowy sukces Hotelu Robert’s Port****
21. 12. 2020

W miniony weekend futsalowa drużyna Hotelu Robert’s Port wystartowała w dwóch sportowych imprezach, mianowicie w Wojewódzkim Pucharze Polski  oraz w turnieju Master Cup o Puchar Prezydenta Miasta Ełk.

Wojewódzki Puchar Polski

19 grudnia 2020 roku odbył się finał Wojewódzkiego Pucharu Polski w Orzyszu. W finale spotkały się drużyny Hotel Robert’s Port Mikołajki jako gospodarz oraz Tedi-Trans Nowe Miasto Lubawskie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4 dla gości, po zmianie stron drużyna Hotelu Robert’s Port odrobiła straty i mecz zakończył się wynikiem 5:5, co skutkowało dogrywką. Od początku dogrywki drużyna gospodarzy przeważała nad przeciwnikiem i ostatecznie mecz zakończył się 7:5 dla Hotelu Robert’s Port Mikołajki.

Nagrodą za zwycięstwo jest udział w Pucharze Polski, już wiemy że pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Widzewa Łódź.

Turniej Master Cup o Puchar Prezydenta  Miasta Ełk.

19-20 grudnia 2020 roku został rozegrany turniej Master Cup, w którym udział wzięły 22 drużyny. Zwycięzcą turnieju została drużyna Hotelu Robert’s Port, która w finale pokonała Dar Tech 7:0. Puchar osobiście wręczył Prezydent Miasta Ełku Pan Tomasz Andrukiewicz.